Великобританія

Головна / Віза / Великобританія

Туристична віза в Англію являє собою дозвіл від англійського консула на офіційне перебування в країні з метою відпочинку і туризму. Така віза дає право брати участь в екскурсіях, відвідувати музеї та подорожувати в межах Сполученого Королівства. Отримати англійську візу можуть громадяни України, які надали посольству правдиві документи визначеного переліку і успішно пройшли співбесіду.

Цей тип візи видається на термін від 6 місяців і до 10 років. Турист, який вперше планує відвідати Англію, ймовірніше отримає піврічну візу. При наявності раніше відкритої англійської туристичної візи консульство може дати дозвіл на триваліше перебування в країні.

Англійська туристична віза діє лише на території Великобританії. Відвідувати інші країни Шенгенської угоди з такою візою не можна.

Умови для отримання туристичної візи в Англію:

1. Ціль поїздки – туризм.

2. В день звернення до консульства заявник повнолітній.

3. Очікувана тривалість поїздки не перевищує 6 місяців.

4. Заявник надає переконливі докази, що не залишиться у Великобританії.

5. Турист має достатні фінансові кошти, щоб забезпечити своє перебування за кордоном.

Консульство Англії з особливою ретельністю перевіряє документи, щоб виявити потенційних мігрантів. Англійське посольство не дає можливості дослати документи, яких не вистачає, та більш прискіпливо розглядає справи заявників, які вже мали відмови.

Консалтинговий центр «Work Start» має значний досвід візової підтримки і пропонує професійну допомогу в оформленні туристичної візи в Великобританію. Наш пакет послуг включає:

  • індивідуальну консультацію;
  • підготовку переліку необхідних документів на візу;
  • перевірку правильності зібраних паперів;
  • заповнення на англійській мові візової анкети;
  • реєстрацію у візовий центр;
  • підготовку до подачі документів.

Ви можете прямо зараз почати оформлення англійської туристичної візи. Для цього достатньо замовити зворотній дзвінок через форму, розміщену справа. Наші менеджери зв’яжуться з Вами у найближчий час, щоб обговорити деталі.