Словаччина

Головна / Віза / Словаччина

Словаччина – європейська країна з комфортними умовами для відпочинку. Українці, які планують цільову поїздку в цю країну, повинні відкривати візу. Для туристичних цілей Консульство Словаччини видає туристичну візу, термін якої може складати від декількох днів до 5 років.

Строк дії візи в Словаччину залежить від тривалості замовленого туру та візової історії заявника. Якщо турист раніше відвідував країни Шенгенської зони і дотримувався візових правил, він може претендувати на довгострокову туристичну мультивізу. Вона дає право відвідувати Словаччину необмежену кількість разів, не порушуючи дозволених строків перебування.

Туристична віза в Словаччину дозволяє знаходитися на території країн Шенгенської зони.

Серед українців спостерігається зростання інтересу до словацьких курортів, в результаті чого збільшується кількість заявок саме на туристичні візи. Більшість туристів отримують позитивне рішення, але є і немало людей, які стикаються із забороною. Консалтинговий центр «Work Start» рекомендує не ризикувати, а одразу звертатися за професійною допомогою до фахівців. Наші менеджери допомагають зібрати усі папери згідно з вимогами Консульства Словаччини. З «Work Start» Ви отримаєте візу, затративши мінімум часу та коштів.

Вакансії

Словаччина

Воробництво елементів для мебелі

Стать: Чоловіча, Жіноча, Сімейна пара
Освіта: Без освіти
Зарплата: 500 - 720 євро грн.