Нідерланди

Головна / Віза / Нідерланди

Туристична віза в Нідерланди відкриває значні можливості для знайомства з країною. В цій державі можна якісно відпочити і набратися позитивних вражень від відвідин численних музеїв, виставок, історичних цінностей. В Нідерландах відбувається багато культурних заходів, організовуються різноманітні розваги, які сприяють розвитку туризму.

Для відпочинку в Нідерландах українцям необхідно мати відкриту туристичну візу, видану нідерландським посольством. Оформлення такої візи передбачає збір пакету документів, які містять інформацію про платоспроможність туриста і підтверджують ціль поїздки. Незалежно від персональних даних кожен турист повинен подати в посольство медичну страховку, документ-підтвердження оплати резервування житла і авіаквитків та туристичний ваучер. В кожному випадку перелік необхідних паперів формується індивідуально.

Розгляд справи в посольстві може тривати до 10 робочих днів. У випадку, коли заявник подав неповний пакет документів, розгляд справи може тривати до 30 днів.

Особливості туристичної візи в Нідерланди:

1. Термін дії візи складає до 90 днів.

2. Власники візи мають право в’їжджати не лише в Нідерланди, але й відвідувати інші країни Шенгенської зони. В такому випадку турист повністю звільняється від сплати в’їздного мита і проходження прикордонного контролю.

Консалтинговий центр «Work Start» пропонує професійну допомогу в оформленні туристичної візи в Нідерланди. Комплекс наших послуг включає:

1. Підготовку і переклад необхідних на візу документів.

2. Оформлення страхового полісу.

2. Запис на співбесіду в Посольство Королівства Нідерландів.

Звертайтеся до спеціалістів «Work Start» і отримайте надійну підтримку в оформленні візи!