Литва

Головна / Віза / Литва

Литва – країна-учасниця Шенгенської зони. Оформлення віз в цю країну відбувається за тією ж схемою, що і стандартний шенген.

 

Литовська бізнес-віза

Українці, які веду активну підприємницьку діяльність і змушені їхати у відрядження в Литву, повинні здійснювати поїздку через відкриття бізнес-візи. Цей тип візи дає право відвідувати різні заходи і брати участь у міжнародних ділових зустрічах на території Литви.

Переваги литовської бізнес-візи:

1. Можливість укладати вигідні контракти і розвивати власний бізнес. В Литві щороку проводиться сотні конференцій, виставок, аукціонів, в яких беруть участь багато підприємців.

2. Дає право відвідувати інші країни Шенгенської зони. З литовською бізнес-візою можна вільно подорожувати Європою, дотримуючись визначених термінів.

Бізнес-віза в Литву відкривається на основі офіційного запрошення від литовського партнера, яке підтверджує мету поїздки і перебування в країні.

 

Литовська туристична віза

Литва – країна, відкрита для туризму та відпочинку. Українці можуть відвідувати литовські курорти, оформивши туристичну візу. Ця віза дозволяє подорожувати країною, вивчати історичні і культурні цінності, брати участь в розважальних заходах.

Туристична віза в Литву відкривається на термін до 90 днів і має таку ж дію, що і інші підтипи шенгенської візи. Для оформлення такої візи українцям необхідно пред'явити консульству туристичний ваучер, квитки на транспорт і документ-підтвердження оплати місця проживання на період відпочинку.

Компанія «Work Start» допомагає підготувати увесь пакет на литовську візу, щоб Ви гарантовано отримали позитивний результат. Ми знаємо, як правильно зібрати необхідні папери, щоб уникнути відмови.

Якщо Вас цікавить поїдка в Литву, запрошуємо скористатися послугами «Work Start». Ми гарантуємо якісний сервіс і короткі терміни виконання.