Китай

Головна / Віза / Китай

Китай приваблює європейців унікальною культурою і новими можливостями. Для легального перебування в цій країні українцям необхідна віза. Громадяни України, які переслідують виключно туристичний інтерес, повинні відкривати туристичну візу. Вона являє собою дозвіл на одно- або багаторазовий в’їзд в Китай з метою відпочинку і подорожування в межах країни.

Громадяни України мають право відкривати одноразову і дворазову китайську туристичну візу. Одноразова туристична віза дає право перебувати в Китаї до 30 днів з коридором 90 днів. Турист, який отримав дворазову візу, має право здійснювати 2 поїздки по 30 днів. Коридор візи такого типу становить 180 днів. Для відкриття двократної туристичної візи в Китай необхідно надати посольству підтвердження бронювання авіаквитків на 2 поїздки.

Заявникам віком до 25 років китайська туристична віза видається на 15 днів.

Для оформлення туристичної візи в Китай українцям слід підготувати документи визначеного переліку і подати їх у посольство. Справа розглядається до 10 робочих днів. Якщо заявник має вагомі причини для термінової видачі візи, процес розгляду документів може тривати до 3 днів.

Для більшості людей самостійне оформлення візи в Китай – складний і тривалий процес, який через необізнаність у правилах збору паперів нерідко завершується забороною. Більш надійно довірити підготовку візових документів спеціалістам консалтингового центру «Work Start». Наша компанія сприяє отриманню візи і реалізації поїздки в Китай.