Канада

Головна / Віза / Канада

Туристична віза в Канаду призначена для іноземців, бажаючих відвідати країну з туристичними цілями. Вона дає право на нетривале перебування в країні для відпочинку, огляду визначних місць та знайомства з місцевою культурою. Також даний тип візи можна оформити за наявності офіційного запрошення від громадянина Канади.

Канадська туристична віза може бути одноразова і багаторазова. Тривалість такої візи зазвичай становить від кількох тижнів до 6 місяців.

Для оформлення візи необхідно пред’явити консульству квитки на авіапереліт в обидві сторони, документальне підтвердження бронювання місця проживання, детальний план поїздки. Якщо турист організовує поїздку через туристичне агентство, він повинен надати консульству туристичний ваучер.

Процес видачі канадської візи триває до 14 робочих днів з моменту подання документів до візового центру. Офіцер може призначити додаткову співбесіду, якщо від заявника вимагатимуться додаткові папери.

Консалтинговий центр «Work Start» допомагає оперативно зібрати пакет документів і ретельно підготуватися до їх подачі. Наші спеціалісти забезпечують:

1. Заповнення візової анкети.

2. Підготовку повного пакету паперів з дотриманням вимог Посольства Канади.

3. Бронювання житла на період поїздки.

4. Резервування квитків на авіарейси.

5. Реєстрацію на подачу документів.

6. Консультаційну підтримку на всіх етапах візового оформлення.

Замовте оформлення канадської візи у «Work Start» і скористайтеся вигідними пропозиціями!