Греція

Головна / Віза / Греція

Греція – відома курортна країна. Ця держава являється учасником Шенгенської угоди, тому для в’їзду на її територію українцям потрібна шенгенська віза. Якщо поїздка в Грецію передбачає лише відпочинок, необхідно оформляти туристичну візу.

Туристична віза в Грецію відкривається на основі поданого заявником пакету документів, перелік яких визначений Консульством Греції. Заява на таку візу подається особисто, оскільки турист повинен надати посольству власні біометричні дані. В окремих випадках заявники можуть звільнятися від здачі відбитків пальців, а їхні документи мають право подавати родичі або акредитовані туристичні агентства.

Грецьке посольство може видавати громадянам України одноразові і багаторазові туристичні візи на строк від 7 днів до 5 років. Короткі туристичні візи відкриваються на термін до 30 днів. Довгострокові візи можуть видаватися на півроку і більше з правом перебувати на території Греції 90 днів у півріччі. Оформити тривалу туристичну мультивізу можуть ті українці, у яких за останні 3 роки уже була відкрита грецька віза.

Подані в посольство документи можуть опрацьовуватися від 4 до 15 робочих днів. Якщо турист вирішив скористатися гарячою путівкою, то рішення по видачі візи може бути прийняте на протязі 1-2 днів.

Консалтинговий центр «Work Start» допомагає грамотно підготувавши усі папери на туристичну грецьку візу, щоб у посольстві не виникало додаткових питань.

Наша компанія надає наступні послуги:

  • підготовка і перевірка документів на візу;
  • запис до грецького візового центру;
  • консультації та професійна підтримка по усіх питаннях стосовно оформлення і використання візи.

Звернувшись в компанію «Work Start», Ви отримуєте якісне обслуговування з бажаним результатом.