Болгарія

Головна / Віза / Болгарія

З 2007 року Болгарія входить до складу Євросоюзу, але не являється членом Шенгенської зони. Усі нерезиденти ЄС, які хочуть поїхати в Болгарію, повинні попередньо відкрити візу. Для українців, які бажають відвідати цю країну з метою відпочинку, передбачено оформлення туристичної болгарської візи.


Українці можуть отримувати одно- або дворазову туристичну візу в Болгарію на строк до 30 днів і мультивізу терміном від 90 днів до 2 років. На довгострокову візу мають право туристи, які раніше вже мали болгарську візу.


З 2015 року уряд Болгарії запровадив спрощений візовий режим, який поширюється на громадян України. В результаті процес видачі віз туристам відбувається за простішою схемою.


Без оформлення туристичної візи Болгарію можуть відвідувати особи, які мають діючі дворазові і багаторазові шенгенські візи або посвідку на проживання, видану однією з країн-учасниць Шенгенської зони. До такої категорії також належать власники мультивіз Румунії, Кіпру і Хорватії.


Термін оформлення туристичної візи в Болгарію складає 5-7 днів. Якщо турист має поважні причини для прискореної видачі візи, процес розгляду посольством документів може тривати до 3 днів.


Якщо Ви плануєте провести відпусту в Болгарії, запрошуємо Вас скористатися послугами «Work Start». Не відкладайте мандрівку, замовте візу в Болгарію вже зараз!