Навчання

Головна / Навчання

Навчання

Багато студентів мріють відвідати під час своїх канікул інші країни, тим паче з’явилася можливість поєднати приємне з корисним - відвідати нові міста і заробити. Наша компанія пропонує вам взяти участь в програмі «Літня-зимова робота в Німеччині для студентів країн СНГ, Польщі, Австрії, Грузії і України», розглядаються усі заявки від студентів стаціонару всіх форм вищих навчальних закладів акредитованих в країнах СНГ, Польщі, Австрії, Грузії і України(всіх рівнів акредитації), всіх кваліфікаційних рівнів (від молодшого спеціаліста до аспіранта). Вік учасників цієї програми від 18 до 35 років.

 Єдиною умовою для участі в програмі є те, що ви продовжите навчання після закінчення роботи (підтвердженням стане довідка з вашого вузу). Знання німецької мови бажане, але не обов’язкове. Ця програма досить популярна серед студентів з хорошим рівнем знань німецької мови (рівень В1-В2), працюючи (найчастіше в сфері надання послуг) ви отримуєте мовну практику безпосередньо від її носіїв, знайомство з новою культурою, людьми. У випадку, коли ви не володієте мовою, вам буде запропонована робота в сільському господарстві.

Ми пропонуємо вам кращу можливість офіційно, легально працювати в Німеччині, як літом так і взимку.

Поїздка на роботу розрахована від 40 до 90 днів під час літніх або зимових канікул.

Заробити за один місяць можливо від 800 до 1800 євро.

Наявність закордонного паспорта на час подачі заявки не потрібна (ви можете отримати його пізніше, ми можемо допомогти в його оформлені).

Обробка вашої заявки почнеться після того як ви заповните анкету і перерахуєте оплату наших послуг, вартість яких складає 150 євро (вакансії в сільському господарстві без знання німецької мови), або 200 євро (вакансії в сфері обслуговування зі знанням німецької мови).

Перед тим як прийняти остаточне рішення слід врахувати додаткові витрати, пов’язані з поїздкою (вартість візи, страховка, квитки і т.п.). Додаткову інформацію ви можете отримати зв’язавшись з нашими співробітниками.

Звертаємо вашу увагу на тому, що всі поїздки організовані при підтримці тільки перевірених роботодавців, які працюють на цьому ринку не один рік і дозволяють запропонувати вам вигідні умови роботи і організують підтримку під час перебування в Німеччині.

Багато студентів мріють відвідати під час своїх канікул інші країни, тим паче з’явилася можливість поєднати приємне з корисним - відвідати нові міста і заробити. Наша компанія пропонує багато можливостей для бажаючих подорожувати працюючи!