Авто з ЄС

Головна / Авто з ЄС

Авто з ЄС

Кожен, хто збирається придбати автомобіль, бажає вибрати для себе найкращій варіант. Існує багато місць де Ви зможете підібрати і придбати авто на будь який смак, в автосалоні, на авто ринку та інше. Дуже цікавим сьогодні  є варіант придбання вживаних автомобілів з закордону. Нові акцизи надають можливість ввозити автомобілі з за кордону дешевше, однак, за зниженими акцизами не можна купити старі авто, випущені до 1 січня 2010 року

Ми пропонуємо Вам допомогу в вирішені цього питання, наші співробітники завжди готові надати консультацію як в офісі так і по телефону.

З нами Ви Можете здійснити підбір автомобіля на офіційному сайті (під замовлення партнерами в Литві, а також у Польщі, вибір за Вами – можете підібрати самі на сайті http://ru.autoplius.lt/ , http://ru.autogidas.lt/ , https://www.otomoto.pl/ https://www.autoscout24.pl/ ,  можливо за допомогою партнера .

Ми працюємо офіційно, співпраця починається з підписання договору, Ви можете завітати до нашого офісу, або дистанційно. Визначаємо суму попередньої оплати за автомобіль(платіж за резерв авто та попередній огляд) та послуги компанії.

Послуги компанії включають допомогу в оформленні документів для виїзду за кордон, як то закордонний паспорт, віза (в разі потреби). Ми проконсультуємо Вас по перевезенню коштів, по бажанню – особисто або через переказ на банківську картку. Визначивши дату поїздки резервуються квитки, партнерами в Литві або Польщі  організується зустріч, проживання в готелі, а також виїзд на огляд автомобіля (перевірка його технічного стану на СТО – стандартна перевірка). Також до послуг відноситься супровід в оформлені пакету документів на стороні Литви, Польщі – перевірка документів на автомобіль і оформлення продажу в Литві, Польщі.  Ви самостійно перетинаєте кордон з Україною на автомобілі. У разі потреби ми надамо допомогу в реєстрації авто в Україні.

Ціна послуги 600 євро.

В ціну включено:

- консультація по договору співпраці,

- супровід по документам (оформлення закордонного паспорта і візи в разі потреби – оплачується окремо),

- проїзд до Литви, Польщі

- супровід в Литві, Польщі (проживання,проїзд на огляд, СТО – стандартний огляд, оформлення продажу автомобіля.

В ціну не включено:

додаткові послуги, як то закордонний паспорт, віза,

харчування,

послуги митного брокера.