Еміграція

Головна / Еміграція

Еміграція

Термін оформлення

2-4 місяці

Термін дії

10 років

Ціна оформлення Карти Поляка

1 800 євро

 

Алгоритм оформлення :

Крок 1 – Збір документів :

  • Копії Укр. та закордонного паспортів , усі сторінки з відмітками

  • Для жінок – свідоцтво про шлюб ( якщо в шлюбі )

  • Оригінали свідоцтва про народження – клієнта та його батьків ( батько та мати )

Крок 2 – Реєстрація на співбесіду . Співбесіда відбувається в м.Києві

Крок 3 – Підготовка до співбесіди з консулом . Надання необхідної інформації , яку потрібно вивчити до дня співбесіди .

Крок 3 – Якщо клієнт має реєстрацію/прописку не київську – за 2-3 дня до подачі , клієнт надає свій паспорт для реєстрації . Якщо клієнт має реєстрацію / прописку київську – не потрібно робити даний крок

Крок 4 – Співбесіда з консулом . Після успішного проходження співбесіди , через 35 днів клієнт отримує в Києві документ – Карту Поляка

Що надає Карта Поляка :

перелік змін 2016

- Польська багаторазова віза на підставі Карти Поляка видається безкоштовно. Ця норма вже діє в Польських консульствах на території Білорусі.

- Постійне місце проживання в Польщі на підставі Карти Поляка видається безкоштовно – раніше було 640 злотих за розгляд заяви та 50 зл. за видачу карти.

- Особа, яка має Карту Поляка, після звернення за постійним дозволом на проживання в Польщі може розраховувати на грошову допомогу. Власник Карти Поляка і чоловік упродовж перших 3 місяців отримує від польської держави по 925 злотих, з 4 по 9 місяць – по 555 злотих. Якщо у подружжя є діти, то за кожну дитину в перші 3 місяці належить 462,5 злотих, з 4 по 9 місяць – 277,5 злотих.

- Іноземець, який отримав дозвіл на проживання на підставі польського походження, має право отримати громадянство в Польщі після 1 року безперервного проживання (раніше було 2 роки). Процедура надання польського громадянства для таких осіб обходиться безкоштовно.

Коли можна звертатися за дозволом на проживання. Для власників Карти Поляка або тих, хто має польське походження, не має значення, як довго вони жили в Польщі, і чи жили взагалі. Після приїзду в Річ Посполиту можна відразу звертатися за ПМЖ, але варто врахувати, що наявність зайнятості в Польщі більш позитивно впливає на остаточне рішення.

Що значить безперервне проживання в Польщі? Поняття безперервне проживання розтлумачується в Польському Законі про іноземців так: безперервним вважається таке проживання, коли іноземець не відлучався з території Польщі на термін більше, ніж 6 місяців, а сумарний період, який він був відсутній в Польщі, не перевищує 10 місяців.

Власник Карти Поляка може:

- безкоштовно отримати довгострокову візу, що дає право на багаторазовий перетин кордонів Республіки Польща

- може легально працювати на території Республіки Польща без необхідності отримувати дозвіл на роботу

- може займатися в Польщі підприємницькою діяльністю на таких самих підставах, як польські громадяни

- може користуватися у Польщі безкоштовною системою освіти на початковому, середньому та вищому рівнях на таких же засадах, як польські громадяни, і одночасно звертатися за фінансовою допомогою і стипендіями, призначеними для іноземців, які навчаються у Польщі

- може в термінових випадках користуватися безкоштовною системою охорони здоров’я Польщі на таких же засадах, як польські громадяни

- може користуватися 37-відсотковою знижкою на залізничний проїзд на території Польщі

- може безкоштовно відвідувати державні музеї у Польщі

"Work Start" також надає таку послугу, як еміграція, зокрема такий вид, як "Карта поляка", яка є дуже популярно серед українців з польським корінням!